Szafy

Szafy są Idealnym meblem do trzymania rzeczy użytku codziennego oraz pozwalają nadać wnętrzu blasku wiec ich wybór misi być staranny i dopasowany do konkretnego wnętrza
Wybór konkretnego mebla zależeć będzie od wielu czynników. Z pewnością jednym z nich będzie styl, w jakim zamierzamy urządzić nasze mieszkanie. Jeśli jest to styl industrialny, wybieramy szafy o klasycznym kształcie, ale fabryczno-przemysłowej formie. Mogą być to szafy wykonane z metalu, stylizowane na wygląd szafek szatniowych lub proste konstrukcje odwołujące się do wyposażenia typowego biura lub magazynu. Jeśli nasze mieszkanie urządzamy w stylu holenderskim lub skandynawskim, sięgamy po meble drewniane, o prostej symetrycznej budowie. Takie szafy powinny charakteryzować się wysoką funkcjonalnością użytkową oraz przejrzystą formą, pozbawioną niepotrzebnych, dekoracyjnych ornamentów. Dla wnętrz rustykalnych lub urządzanych w stylu retro idealnie pasować będą szafy drewniane, malowane na biało lub szaro, z delikatnymi zdobieniami frontów.
Ekskluzywne szafy światowych i polskich marek, takich jak Kółko Krzyżyk, Woood, czy HK Living to gwarancja topowego designu, rodem z najmodniejszych salonów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo indywidualnym wyborem jest zakup szafy, dlatego postaraliśmy się, aby w naszej ofercie znalazły się modele wszelkiego rodzaju – proste i klasyczne konstrukcje, szafy z dużą ilością szafek, czy szuflad, oraz duże, pojemne, dwudrzwiowe meble, dla tych, którzy pragną przechowywać w nich większość swojej garderoby.