Poprzedni
Następny

BIURKA

Duży wybór biurek różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

STOŁY

Duży wybór stołów różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

SZAFKI NOCNE

Duży wybór szafek nocnych różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

STOLIKI

Duży wybór stolików różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

FOTELE I KRZESŁA

Duży wybór foteli i krzeseł różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

REGAŁY I PÓŁKI

Duży wybór regałów i półek różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

KANAPY I SOFY

Duży wybór kanap i sof różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

KOMODY I SZAFKI POD TELEWIZOR

Duży wybór STYLOWYCH różnych producentów.

KLIKNIJ I ZOBACZ

W naszej ofercie znajdą państwo kanapy oraz inne meble tapicerowane marki Bizzarto która charakteryzuje się wysoką jakością oraz nowoczesnym designem.

Po pierwsze wygląd

Po pierwsze, dlatego, że wygląd mebli jest tym, na co wszyscy najpierw zwracamy uwagę. Mebel musi nam się spodobać, byśmy chcieli na nim usiąść, żebyśmy się nim zainteresowali. Dlatego przykładamy ogromna wagę do wzornictwa. Śledzimy trendy, ale też słuchamy tego, co mówią nasi Klienci. Do całości dodajemy rys Bizzarto. W efekcie powstają kolekcje, wśród różnorodności których niemal każdy znajdzie swoją ulubioną. Dbamy o to, by tworzyć wzory, które nie wychodzą z mody. Z którymi będziecie chcieli mieszkać przez lata, cały czas darząc je miłością. Wiemy też, jak ważne są tkaniny obiciowe. To od nich zależy ostateczny wygląd Twoich mebli. W ofercie mamy propozycje materiałów od najlepszych światowych producentów i dostawców, w ogromnej ilości wzorów, kolorów i faktur. Klasycznych, jak i odrobinę szalonych. Wiele spośród nich jest odpornych na zabrudzenia, mających apretury sprawiające, że są bardzo łatwe do czyszczenia. Idealnych dla rodzin kochających dzieci i zwierzęta domowe. Prawdziwy tkaninowy zawrót głowy!

Po wtóre – wygoda

Cóż po meblu, który pięknie wygląda, ale wysiedzieć na nim trudno? Nie mówiąc już o wypoczynku. Naszą filozofią jest zaproponować Wam wygodę. Dlatego nasz Dział Projektowy oraz Dział Technologiczny podczas projektowania nowych kolekcji bardzo wiele czasu poświęca na właściwe wyprofilowanie oparć, wybór odpowiednich komponentów siedzisk i oparć, znalezienie ciekawych rozwiązań poprawiających funkcjonalność i zwiększających poczucie komfortu. Dbamy o wyższych, dlatego w naszej ofercie znajdują się kolekcje o głębszych siedziskach. Pamiętamy o niższych – stąd propozycje mebli z regulowaną głębokością siedzisk. Jeśli chcesz znaleźć propozycję dla siebie, po prostu wygodnie usiądź.

Po trzecie – funkcjonalność

Większość kolekcji Bizzarto jest modułowych. W skład każdej z kolekcji wchodzi wiele elementów o różnych wymiarach. To oznacza, że można z nich tworzyć zestawienia o wielkościach i kształtach dopasowanych do potrzeb i wymagań rodziny, stylu życia domowników, a także do wielkości pomieszczeń, w których meble mają się znaleźć. Są kolekcje, które mają funkcję spania i pojemniki na pościel, jak i takie, które pełnią wyłącznie wypoczynkową funkcję.

Wszystkie meble OUTDOOR z naszej oferty są wykonane w technologii, która sprawia, że mogą stać przez cały rok na dworze. To technologia „water go thru” – woda przez nie przepływa jak przez sito. To oznacza, że krótko po tym, gdy deszcz przestanie już padać, można znów na nich usiąść. Konstrukcja mebli oraz komponenty użyte do ich produkcji sprawiają, że są odporne na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promienie UV, wysokie i niskie temperatury.

Tkaniny do tych kolekcji mamy wyłącznie od najlepszych światowych firm, specjalizujących się w produkcji tkanin do użytku zewnętrznego. Poza atrakcyjnym wyglądem i wysoką wytrzymałością, są bardzo łatwe do wyczyszczenia – brud nie wnika do wnętrza tkaniny, dlatego by je umyć wystarczy woda.
Niezależnie od wszystkich zalet, które sprawiają, że nasze kolekcje wytrzymają 365 dni w ogrodzie, doskonale sprawdzą się także we wnętrzach. Ich wzornictwo oraz wygoda, która oferują sprawiają, że pięknie będą się prezentowały w każdym nowoczesnym salonie lub na przykład ogrodzie zimowym.

Poza szeroką gamą mebli tapicerowanych znajdą państwo w naszej ofercie ciekawe i nowatorskie lampy dywany krzesła stoły komody regały ławy stoliki koce pledy poduszki dekoracyjne stołki taborety oświetlenie techniczne, lampy wiszące, lampy stołowe, kinkiety, takich marek jak: Be Pure, House Kubikoff, Spell, Toou, Wogglia, Zuiver, Dutch Bone, Lonc, Spoinq, Tre, White Label Living, HK Living, It’s About RoMi, JokJor, Qeeboo, Woood, Storebror, Urban Nature Culture, Papdeco, Papdeco mosiężne dekoracje śnienne, Milke, Floss, Lineon, LZF Lamps, Bomma Lights.